Februari 2024
dag activiteit
do 1 infosessies Wat na het tweede jaar? door dhr. Samson / Yellowstone:
5e uur: 2WIWE
6e uur: 2TAWE
7e uur: 2ORLOa+b 
  Workshop archeologie 
  5ONOSb: Bezoek bib St-Niklaas (9u45 - 12u) 
  6ECMT/MTWE/GRWI6/WEWI6/8: Poëzie in de bib (St-Niklaas): 10u25-12u05) 
  6SP, LAWE, LAWI6: Poëzie in bib (St-Niklaas, 10u25 - 12u05) 
  6OFREa/b: Belevingsdag Thomas More Mechelen (7u30-17u) 
  6TO / Thomas More Belevingsdagen Mechelen / 08.15 uur - 16.30 uur 
  6ONRE Parochiezaal Belsele 8.30u tot 19.00u 
vr 2 3TOER + 4TOER / Vakantiesalon Brussel / 08.10 uur - 15.40 uur 
  Workshop archeologie 
  5GRWI6/8, 6GRLA, 6GRWI6: De Byzantijnse Hagiografie (Gastpreker in College, 13u - 15u)  
  6ONRE: De Ster, St-Niklaas: Opdrachtentocht senioren (9u - 14u) 
ma 5 Yellowstone 11u10-12u05: 4ORLOa, 4ORLOb en 4ONRE geven presentaties aan elkaar.  
  6ONRE: Carnavalsactiviteit (Raakzaam): 13u - 16u 
di 6 infosessie Wat na het tweede jaar? door dhr. Samson /
Yellowstone:
5e uur: 2TACO
6e uur: 2ORLOc+d
 
  Filmforum 1e jaar 10-12 u. 
wo 7 Filmforum 3e jaar D en D/A (zaalplan zie gedeeld document VEVN)
2de tot 4de lesuur (09:20-11:50) 
  6GRWI-LAWI en WEWI 6 en 8
Unimath (UGent)
8u15 - 18u15 
do 8 6HUWE / Uitstap Antwerpen / 8.00 uur - 17.30 uur 
  Filmforum 2e jaar 10 - 12 u. 
  3HUWE VM KMSKA Antwerpen NM de Studio Antwerpen
8.30 tot 16.30 
  Filmforum 4e jaar D en D/A nm (zaalplan zie gedeeld document VEVN) van 13:00-15:30 
vr 9 DW4 
  spreker RAKO vzw / 2e lesuur: vierdejaars / Antigone
toezicht: leerkracht van het lesuur
 
  spreker RAKO vzw / 3e lesuur: eerstejaars / Antigone
toezicht: leerkracht van het lesuur 
ma 12 Krokusvakantie 
di 13 Krokusvakantie 
wo 14 Krokusvakantie 
do 15 Krokusvakantie 
vr 16 Krokusvakantie 
ma 19 Workshop ivm Sociale Media 4TACO en 4TOER 
di 20 5 LAWE, 5 LAWI6/8, 6 GRLA, 6 LAWE, 6 LAWI6
3e en 4e lesuur: Gastspreker Jan Roelandt (Romeins Recht)

 
  Workshop ivm Sociale Media 3TACO/3TOER en 4BEORb 
  Voetbalwedstrijd Vastenactie.
Leerkrachten - Leerlingen
12u30 - 13u00 
wo 21 3TACO / 'Soorten reclame spotten' / Stationstraat / lesuur 3 
do 22 3TACO + 4TACO / VLAJO: ondernemers voor de klas / 09.30 uur - 12.05 uur (inclusief pauze) / lokaal: Yellowstone 
  5BEORa/b, 5COOR: Bezoek Belfairbeurs Mechelen (10u10 - 16u00) 
  6BEa / 6BEb / 7BUSU: Belfairbeurs Nekkerhal Mechelen
(7u tot 17u30) 
vr 23 4 en 5ONRE: Deelname Opdrachtentocht 6ONRE 
  6ONRE: De Ster - Opdrachtentocht Senioren (9-14u) 
ma 26 leerlingen 2A / proeflessen volgen in de 2e graad 
  Stedelijke leerlingenraad / 13.30 uur - 16.00 uur / Welzijnshuis 
di 27 6ONRE/ 9.00/10.30 uur-18.00 uur / Seniorenactiviteit/ De Ster 
  Infomoment: Wat na het tweede jaar? / 19.30 uur / online (sessie 1) 
  leerlingen 2A / proeflessen volgen in de 2e graad 
  Workshop ivm Sociale Media 3ORLO en 4BEORa 
wo 28 Openlesdag lagere scholen 
  leerlingen 2A / proeflessen volgen in de 2e graad 
  2e ronde Wiskunde Olympiade (VWO en JWO) - Antwerpen (nm) 
  Toneel Jordy leerlingen 3A (3ONRE-3ORLOa-3ORLOb) 
do 29 Infomoment: Wat na het tweede jaar? / 19.30 uur / online (sessie 2) 
  3/4/5/6ONRE en 5/6SPWE: Snowworld Terneuzen (rondleiding en actieve sportbeleving) 
  Toneel Jordy leerlingen 3D/A (3BEORa-3BEORb-3TACO-3TOER) 
  3HUWE-3MOTA Medisch Schooltoezicht voormiddag 
  5BEORa/b/COOR/TACO/TOER/TCWE/BEWE:
Uitstap Africamuseum (Brussel) (8u30-16u30)  
  6HUWEc: Democracity en bezoek Vlaams Parlement (Brussel), (8u - 17u15)